Jak założyć konto na Fortuna?

7 sierpnia 2020
by Patryk

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Jak założyć konto na Fortuna?

Fortuna to serwis bukmacherski, organizujący zakłady nie tylko sportowe, ale również dotyczące polityki i rozrywki. Grę uatrakcyjniają liczne bonusy dostępne dla Klientów, na przykład kod promocyjny Fortuna. Do obstawiania nie potrzeba wiele: wystarczy mieć ukończone osiemnaście lat i zarejestrować się na stronie internetowej lub odwiedzić dowolny punkt Fortuna.

Na miejscu lub przez internet

Są dwie opcje, jak założyć konto na Fortuna, żeby zacząć obstawiać i korzystać z takich udogodnień jak kod promocyjny Fortuna. Założenie konta w punkcie ogranicza się do wydruku i uzupełnienia znajdującego się na stronie internetowej formularza, który następnie należy zanieść do dowolnego punktu Fortuna (konieczne jest zabranie ze sobą dowodu osobistego).
Z kolei rejestracja internetowa przebiega w kilku etapach; podczas pierwszego nie trzeba podawać zbyt wielu danych osobowych; na początek wystarczy samo imię i nazwisko oraz data urodzenia. Poza tym można opcjonalnie podać kilka innych informacji, w tym ulubioną drużynę piłkarską czy kod promocyjny Fortuna. Następnie należy potwierdzić pełnoletność i zaakceptować regulamin oraz potwierdzić, że przelewane pieniądze będą pochodziły wyłącznie z legalnych źródeł. Oprócz tego osoba rejestrująca się może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą poczty elektronicznej czy wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego. Po zatwierdzeniu rejestracji w ciągu kilku minut na podany adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny.
Fortuna kod promocyjny bonus do 525 PLN

Potwierdzenie tożsamości

Aktywacja konta jest drugim etapem procesu rejestracji przez internet. W tym momencie należy podać dokładniejsze dane osobowe – numer PESEL, numer dowodu osobistego, numer konta bankowego, adres zameldowania. Konieczne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego (opcja rejestracji w punkcie jest dogodniejsza dla tych osób, które nie chcą skanować dokumentu). Te kroki mają na celu nie tylko weryfikację tożsamości i wieku Klienta, ale również wynikają z ustawy hazardowej. Klienci nie muszą jednak obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – osoby trzecie nie mają do nich wglądu. Klient jest także zobowiązany do ustawienia dziennego i miesięcznego limitu czasu gry oraz wydawanych kwot.
Powyższe działania są konieczne, aby Klient był w stanie rozpocząć obstawianie zakładów. Wówczas na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie przesłana umowa potwierdzająca założenie konta. Potwierdzenie równa się zakończeniu procesu zakładania iKonta – od teraz Klient może grać na Fortuna, wykorzystać kod promocyjny Fortuna i cieszyć się wszystkim, co Fortuna oferuje, w tym bezpłatnym dostępem do transmisji live czy informującym o wynikach serwisem SMS.

Pierwszy zakład

W razie zaznaczenia opcji z bonusem powitalnym, Klient może wykorzystać kod promocyjny Fortuna – dzięki temu pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka; oznacza to, że w razie przegranej Klient otrzyma zwrot pieniędzy, o ile wkład będzie wynosił do 125 PLN zamiast tylko 100 PLN. Jeżeli Klient w ciągu kolejnych 60 dni zagra za czterokrotność pierwszej wpłaty, otrzyma bonus do 400 PLN. Należy jednak pamiętać, że promocja nie obejmuje zakładów na Sporty Wirtualne.
Kod promocyjny Fortuna na powyższe usługi stanowi tylko jedną z wielu ofert bukmachera Fortuna. Należy pamiętać, że ze względu na podatek od stawki ostateczna suma każdej wygranej jest mniejsza. Z tego względu warto wziąć pod uwagę skorzystanie z proponowanych na stronie internetowej bonusów i promocji – kod promocyjny Fortuna w pewnym stopniu rekompensuje ten minus na starcie, jako że dzięki niemu dostajesz więcej, niż ci gracze, którzy nie skorzystali z okazji, jaką daje kod promocyjny Fortuna.
Każde postawienie zakładu równa się dodaniu punktów Fortuna Klub Plus na konto grającego, które następnie można zamienić na:

 • 450 punktów na zakład bez ryzyka do 5 złotych;
 • 750 punktów na bonus 100% do wkładu do 50 złotych;
 • 850 punktów na zakład bez ryzyka do 10 złotych;
 • 1250 punktów na zakład bez ryzyka do 15 złotych;
 • 1500 punktów na bonus 100% do wkładu do 100 złotych;
 • 4100 punktów na zakład bez ryzyka do 50 złotych;
 • 8100 punktów na zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Dlaczego warto podać kod promocyjny Fortuna

Jak założyć konto na Fortuna tak, aby zyskać jak najwięcej? Podać kod promocyjny Fortuna i odebrać od bukmachera potrójny bonus na start:

 • 20 PLN w punktach Fortuna Klub Plus;
 • zakład ubezpieczony do 125 PLN;
 • bonus 100% do 1000 PLN.
 • Zakłady na Fortuna

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci