LV BET Kod Promocyjny – zgarnij 1520 PLN

29 grudnia 2019
by Freelance PM

Tekst reklamowy | 18+


W zakładach bukmacherskich LV BET Kod Promocyjny pozwala nowym użytkownikom na zgarnięcie aż 1520 PLN za rejestrację. W LV BET bonus na start to jedna z wielu promocji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak odebrać wszystkie z nich.

Co możesz otrzymać wpisując w LV BET Kod Promocyjny?

LV BET oferta bonusowaSzczegóły promocjiLV BET Kod Promocyjny
Bonus od wpłatyPakiet powitalny aż do 1500 PLNTOPBONUS
Bonus za rejestrację20 PLN bez depozytuTOPBONUS
Sporty wirtualneBonus 20 PLNTOPBONUS
LV BET kod promocyjny

LV BET kod promocyjny – przewodnik krok po kroku

 1. Kliknij w poniższy, czerwony przycisk “ODBIERZ BONUS” – przekieruje Cię on bezpośrednio na stronę LV BET.
 2. Rozpocznij rejestrację. Pamiętaj, aby podać prawdziwe dane i co ważne – uzupełnić kod promocyjny TOPBONUS.
 3. Za rejestrację otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 PLN.
 4. Aby otrzymać w LV BET bonus na start – maksymalnie 1000 PLN – dokonaj depozytu minimum 50 PLN.
 5. W LV BET bonus – maksymalnie 500 PLN – otrzymasz także za drugi depozyt – jego wartość również musi wynieść nie mniej, niż 50 PLN.

LV BET – warunki przyznania bonusu powitalnego

W zakładach bukmacherskich LV BET bonus powitalny, a także darmowe 20 PLN wymagają spełnienia określonych warunków. Prezentujemy je poniżej.

Bukmacher LV BET bonus na start oraz darmowy zakład przygotował dla nowych graczy. Najważniejsze jest to, abyś zarejestrował się z wykorzystaniem kodu promocyjnego. Aktualnie obowiązujący kod promocyjny znajdziesz na wstępie naszego artykułu.

Darmowy zakład 20 PLN

Po dokonaniu rejestracji z naszym kodem, musisz napisać wiadomość e-mail do bukmachera – pod adres promocje@lvbet.pl. W tytule wiadomości wpisz “Bonus bez depozytu”. Jeżeli spełniłeś powyższe warunki, to Twoja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie w ciągu maksymalnie 48 godzin. 

Otrzymasz bonus w wysokości 1 PLN. Będziesz mógł go wykorzystać na darmowy zakład z mnożnikiem x20, co da wspomniane 20 PLN. LV BET zakłady bukmacherskie określają na jakie kupony może zostać wykorzystany darmowy zakład:

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Łączny kurs kuponu nie mniej, niż 2.50
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie – 1.25

Wygrana z tytułu darmowego zakładu 20 PLN przed wypłatą podlega wymaganemu obrotowi. W tym przypadku środki zostaną odblokowane po dokonaniu przez Ciebie dwukrotnego obrotu – po kursie minimalnym 2.00, na rynki zawierające minimum trzy sekcje (trzy możliwe zakończenia meczu).

LV_BET bonus na start

LV BET bonus na start do 1500 PLN

Jeżeli podczas rejestracji w LV BET kod promocyjny zostanie przez Ciebie użyty, to wówczas możesz otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 1500 PLN – od swoich depozytów. 

 • Pierwszy bonus, który otrzymasz będzie równowartością 1% twojego pierwszego depozytu – do kwoty maksymalnej 1000 PLN. Podobnie, jak w przypadku darmowego zakładu, tak i tutaj – wszystko opiera się na mnożnikach kursów. Wspomniany mnożnik to tym razem x100.
 • LV BET zakłady bukmacherskie premiują także Twoją drugą wpłatę. Tym razem otrzymasz 1% swojej wpłaty – do kwoty maksymalnej 500 PLN. Mnożnik kursu wyniesie x50.

Jak łatwo zatem możesz policzyć, w ramach oferty powitalnej LV BET otrzymasz maksymalnie 1500 PLN.

Abyś otrzymał pierwszy, jak i drugi bonus na start w LV BET musisz dokonać depozytów o wartości minimum 50 PLN. Jeżeli wpłacisz mniej niż 50 PLN to bukmacher też przygotował coś dla Ciebie. Musisz wtedy napisać na promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując “Bonus Powitalny”. Bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 10% Twojej wpłaty, wraz z mnożnikiem kursu x10. 

W każdym z trzech przypadków środki i mnożnik znajdą się na Twoim koncie bonusowym. Możesz obstawić za nie kupon o kursie całkowitym nie mniejszym, niż 2.50. Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich o kursie co najmniej 1.25. Na wykorzystanie bonusu masz 30 dni.

Jak wypłacić wygrane pieniądze z bonusu powitalnego? Musisz oczywiście dokonać obrotu. Na wstępie warto zaznaczyć, że do obrotu nie zaliczają się sporty wirtualne, a także zakłady zakończone poprzez cash-out. Aby wypłacić pieniądze musisz dokonać czterokrotnego obrotu przyznanym bonusem na:

 • Kupony pojedyncze – kurs minimalny 2.00
 • Kupony wielokrotne – kurs minimalny 2.00, w tym każde zdarzenie minimum 1.50

LV BET – pozostałe promocje

Jeżeli podczas rejestracji w LV BET kod promocyjny, który użyjesz jest aktualny (taką pewność masz, jeśli skorzystasz z naszej oferty), to możesz liczyć także na inne promocje. Prezentujemy je poniżej.

STS sporty wirtualne bonus

Sporty Wirtualne: bonus 20 PLN

Sporty Wirtualne w LV BET to wirtualna piłka nożna, wyścigi oraz tenis. Jeżeli w ciągu tygodnia wykonasz na sporty wirtualne obrót minimum 100 PLN, to bukmacher w poniedziałek nagrodzi Cię bonusem. Będzie to 20 PLN do wykorzystania właśnie na sporty wirtualne. Do wymaganego obrotu zaliczają się zakłady o kursie minimalnym 1.50.

Bezpieczny kupon 5+: zwrot do 50 PLN

Oferta promocyjna dotyczy Twojego pierwszego kuponu zawartego w danym tygodniu. Jeżeli masz na nim minimum 5 zdarzeń to bukmacher zabezpieczy go zwrotem do 50 PLN. Zwrot stawki zakładu otrzymasz wówczas, jeżeli nie trafiłeś tylko jednego zdarzenia

Aby wziąć udział w promocji, Twój kupon oprócz minimum 5 zdarzeń musi również posiadać kurs łączny nie mniejszy, niż 3.00 oraz stawkę minimum 20 PLN.

Bezpieczny kupon +5

Multikozak: nawet 25% do wygranych

W tym przypadku LV BET zakłady bukmacherskie po raz kolejny uśmiechają się do fanów kuponów KOMBI. Tym razem to jednak nie zwrot, a podwyższenie wygranych. Może ono sięgnąć nawet 25%. Dzieje się to w następujący sposób:

 • 4 zakłady na Twoim kuponie – podwyższenie wygranej o 7,5%
 • 5 zakładów – podwyższenie o 10%
 • 6 zakładów – podwyższenie o 15%
 • 7 zakładów – podwyższenie o 20%
 • 8 i więcej zakładów – podwyższenie o 25%

Ekstraklasa: 14% wyższe wygrane w aplikacji

Promocja jest ściśle określona i biorą w niej udział tylko i wyłącznie zakłady z PKO BP Ekstraklasy. Jest to promocja dedykowana dla aplikacji mobilnej, zatem tylko zakłady stawiane z urządzenia mobilnego będą objęte zwiększeniem wygranej o 14%. W gruncie rzeczy oznacza to tyle, że stawiając przykładowo za 10 PLN po kursie 2.00, wygrasz dokładnie 20 PLN – czyli tak, jakbyś grał bez podatku.

Gruby Kupon: nawet 20% do wygranej

Bukmacher LV BET proponuje swoim graczom codziennie promocje nazwaną “Gruby Kupon”. To gotowy kupon, który zawiera według bukmachera najciekawsze zdarzenia dnia. Jeżeli go obstawisz, wówczas otrzymasz nawet o 20% wyższą wygraną, niż grając na te mecze w ofercie standardowej. Może zatem warto, abyś zaryzykował? Jeżeli przegrasz, to z pieniędzy przyznanych przez LV BET kod promocyjny zawsze możesz się “odkuć”. 

LV BET gruby kupon

Turniej Ekstraklasa: nagroda główna 10 000 PLN

To turniej, który wyłania najaktywniejszych typerów, grających zakłady na rozgrywki PKO Ekstraklasy. Za postawione pieniądze otrzymujesz punkty. Co tydzień bukmacher nagradza pięciu graczy z największą liczbą punktów. Pierwszy z nich otrzymuje 500 PLN. Prowadzona jest także klasyfikacja generalna, dzięki której na zakończenie promocji możesz zgarnąć nawet 10 000 PLN bonusu.

Do zbierania punktów uprawnione są kupony pojedyncze lub akumulowane o kursie nie mniejszym, niż 1.50 oraz o stawce minimalnej 10 PLN.

Turniej Europejskie Puchary: nagroda główna 5000 PLN

Turniej Europejskie Puchary to kolejna rywalizacja dla najbardziej aktywnych graczy LV BET. W tym przypadku zbierają oni punkty za obstawianie zakładów na Europejskie Puchary, czyli Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Po każdej zakończonej serii spotkań, bukmacher LV BET nagradza piątkę najbardziej aktywnych graczy. Najlepszy z nich otrzymuje 1000 PLN. Podobnie, jak w przypadku Turnieju Ekstraklasy, tak i tutaj prowadzona jest klasyfikacja generalna. Na zwycięzcę – którym może będziesz Ty? – czeka nagroda w postaci 5000 PLN.

Do zbierania punktów uprawnione są kupony pojedyncze lub akumulowane o kursie nie mniejszym, niż 1.50 oraz o stawce minimalnej 10 PLN.

LV BET – oferta na zakłady bukmacherskie

Poinformowaliśmy Cię już jak wygląda w LV BET kod promocyjny oraz na jakie bonusy możesz u tego bukmachera liczyć. Czas teraz nieco przybliżyć ofertę zakładów bukmacherskich.

W LV BET możesz stawiać zakłady na około 40 różnych dyscyplin sportowych. Znajdziesz tutaj nie tylko realne sporty, ale także autorski panel sportów wirtualnych (piłka nożna, tenis, wyścigi) oraz sport elektroniczny.

LV BET oferta na zakłady

Piłka nożna i inne popularne sporty

Najlepiej w zakładach bukmacherskich LV BET wygląda piłka nożna. Możesz obstawiać nie tylko na najpopularniejsze ligi, jak Premier League, La Liga, Bundesliga oraz PKO Ekstraklasa. LV BET dostarcza także ligi takich Państw, jak chociażby Indonezja, Irak, czy Jamajka. 

Najciekawsze piłkarskie zdarzenia w LV BET mają kilkaset rynków i są to głównie najpopularniejsze ligi oraz rzecz jasna – europejskie puchary. Nieco słabiej pod względem dostępnych rynków bukmacher wypada na tle mniej popularnych lig, ale w tym względzie nadrabia kursami, które bywają wyższe, niż u konkurencji.

Całkiem sporą ofertę znajdziesz również na tenis ziemny, siatkówkę, koszykówkę, czy hokej na lodzie. 

Esport

Sport elektroniczny z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Uczciwie trzeba przyznać, że LV BET pod względem esportu należy do czołówki bukmacherów. Dowodzi o tym chociażby liczba gier, na które możesz stawiać zakłady, jak np. CS:GO, League of Legends, Overwatch, DOTA 2, HotS, czy Hearthstone. 

Zakłady specjalne

LV BET to nie tylko sport. Bukmacher pozwala też na obstawianie wydarzeń ze świata polityki, czy show-biznesu. Możesz obstawić chociażby, kto będzie następnym Prezydentem Stanów Zjednoczonych, czy kto zdobędzie Oscara. Do wszystkich tych zakładów możesz wykorzystać dodatkowe środki, które gwarantuje LV BET kod promocyjny.

LV BET cashout

LV BET cash-out

Na pochwałę LV BET zasługuje również oferta cash-out, dzięki której będziesz mógł wypłacić pieniądze ze swojego kuponu, nim ten zostanie ostatecznie rozstrzygnięty. To idealne ograniczenie ryzyka, na przykład w przypadku, gdy masz na kuponie 5 zdarzeń, 4 już trafiłeś i nie chcesz dalej ryzykować.

LV BET – zakłady na żywo i transmisje wideo

Nieźle w przypadku LV BET prezentują się zakłady na żywo. Bukmacher umożliwia obstawianie live praktycznie wszystkich zdarzeń z oferty przedmeczowej. Na pochwałę zasługuje także możliwość grania na żywo sportu elektronicznego, czy sportów wirtualnych. Te drugie polecane są zwłaszcza najwytrwalszym typerom, którzy szukają rozrywki o każdej porze dnia, czy nocy. Sporty wirtualne toczą się bowiem przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Dobrego słowa powiedzieć nie można za to o transmisjach LV BET, bo po prostu ich nie ma. Bukmacher nie zdecydował się jeszcze wprowadzić streamingu do swojej oferty, choć chodzą słuchy, że trwają nad tym prace. Zakłady bukmacherskie LV BET próbują to wynagrodzić graficznymi wizualizacjami spotkań oraz statystykami na żywo. Jest to pewne rozwiązanie, ale gracze na pewno nie mogą być w 100% usatysfakcjonowani. 

LV BET aplikacja mobilna

LV BET – aplikacja na Android oraz iOS

W przypadku LV BET aplikacja została udostępniona dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych – Android oraz iOS. Aplikacja jest bliźniacza, czyli mówiąc wprost – posiada te same funkcje. Jedyna różnica polega na sposobie jej ściągnięcia. Użytkownicy systemu iOS znajdą ją w iTunes. Z kolei dla Androida nie została udostępniona w sklepie Google Play – trzeba ją pobrać bezpośrednio na stronie bukmachera LV BET. 

Najważniejsze funkcje aplikacji:

 • Wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • Funkcja cash-out
 • Dedykowana promocja dla Ekstraklasy (14% do wygranych)

Ważną informacją jest fakt, że w LV BET kod promocyjny możesz użyć również w aplikacji mobilnej.

Jeżeli posiadasz urządzenie mobilne z innym systemem, niż Android, czy iOS, to wówczas możesz skorzystać z mobilnej strony internetowej LV BET.

LV BET – metody płatności

W kontekście zakładów bukmacherskich ważne są też metody płatności. O ile wypłaty, ze względu na obowiązujące prawo w Polsce dostępne są tylko za pośrednictwem przelewu bankowego, to ciekawie prezentują się możliwości depozytów:

 • Paymenticon
 • BLIK
 • dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard

W LV BET nie znajdziesz niestety kart kredytowych – ani VISA, ani MasterCard. Minimalna wpłata wynosi 10 PLN.

W gwoli ścisłości, warto jeszcze wspomnieć, że bukmacher LV BET realizuje wypłaty za pośrednictwem swojej autorskiej metody RAPID PAY. Pozwala to na zaksięgowanie pieniędzy na Twoim rachunku bankowym nawet w 15 minut.

LV BET – obsługa klienta

Jeżeli w trakcie gry w LV BET będziesz potrzebował pomocy, czy to technicznej, czy jakiejkolwiek innej – to warto, byś wiedział, jak funkcjonuje Obsługa Klienta LV BET:

 • Czat online, konsultanci są dostępni codziennie od godziny 9:00 do 22:00
 • Formularz kontaktowy oraz skrzynka e-mail, czas odpowiedzi wynosi do 48 godzin, ale z reguły już po kilku godzinach znajdziesz rozwiązanie swojego problemu

Nasza recenzja LV BET – opinie

Czas poznać, jakie mamy o LV BET opinie. Otóż LV BET zakłady bukmacherskie w ogólnej ocenie prezentują się bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuje szeroka oferta dyscyplin, a także docenienie sportu elektronicznego. Nieźle prezentuje się również oferta powitalna. Promocje tymczasowe u bukmachera LV BET są bardzo obfite i trzeba przyznać wprost – to jedna, z lepszych ofert na rynku. Dużym minusem jest brak transmisji wideo, które są pożądane przez graczy przy okazji zakładów na żywo. Dziwi również brak możliwości dokonywania depozytów kartami VISA, czy MasterCard. To głównie z tych powodów można znaleźć w kontekście LV BET opinie, które są nieprzychylne bukmacherowi.

Plusy LV BETMinusy LV BET
Oferta powitalnaBrak transmisji wideo
Promocje tymczasoweBrak płatności kartami VISA, MasterCard
Sprawnie działający cash-outLiczba rynków na mniej popularne wydarzenia

LV BET kod promocyjny – FAQ

 • Czy podany LV BET kod promocyjny jest aktualny?

Tak, zawsze dbamy o aktualność naszych kodów. Masz zatem gwarancję, że otrzymasz dzięki niemu wszystkie, opisane wyżej promocje.

 • Kto może skorzystać z kodu promocyjnego?

Skorzystać z niego może każdy nowy klient LV BET, który chce dokonać rejestracji.

 • Czy jest w LV BET bonus dla urządzeń mobilnych?

Tak, aktualny bonus dla aplikacji mobilnej to podniesienie wygranych dla zakładów na PKO Ekstraklasę – o 14%.

 • Nie dostałem bonusu z kodem promocyjnym, co mam zrobić?
 • Inni bukmacherzy

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne