Fortuna KLUB PLUS: jak zostać członkiem klubu?

22 września 2019
by Patryk

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Fortuna KLUB PLUS to jedna z najciekawszych opcji legalnego w Polsce bukmachera. Ten operator to jeden z największych graczy na rynku bukmacherskim. Oferuje swoim graczom ogromną ilość udogodnień i atrakcji, w tym właśnie eFortuna Klub Plus, który pozwala im na czerpanie różnych korzyści.

logo Fortuna

Jak zostać członkiem Fortuna KLUB PLUS?

Fortuna KLUB PLUS to program lojalnościowy bukmachera, który pozwala użytkownikom tego serwisu na zbieranie punktów i czerpanie ogromnych korzyści płynących z bycia jego członkiem. Ażeby zostać członkiem KLUBU PLUS Fortuna należy:

 • Być pełnoletnią osobą fizyczną (ukończyć 18 lat)
 • Założyć konto u bukmachera online – zostaniesz członkiem Fortuna KLUB PLUS automatycznie
 • Złożyć formularz w punkcie stacjonarnym

Należy pamiętać, że uczestnictwo w tym programie jest bezpłatne, a głównym celem jest zbieranie punktów programu lojalnościowego, które można wymieniać na różnego rodzaju bonusy. Jeśli gracz nie posiada konta internetowego, to otrzyma on również w swoim punkcie kartę KLUBU PLUS Fortuna, na którą będzie on zbierał punkty za postawione kupony.

Należy również pamiętać, że punktów z konta KLUBU nie można przekazywać innym osobom. Bycie uczestnikiem tego program lojalnościowego nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, mimo to można w każdym momencie z niego wystąpić, wysyłając pisemne żądanie.

Fortuna KLUB PLUS

Zasady Fortuna KLUB PLUS

Regulamin bycia członkiem KLUBU PLUS Fortuna wymaga od jego uczestników spełnienia pewnych warunków, oto one:

 • Ukończenie 18. roku życia. Dotyczy to również możliwości obstawiania zakładów u każdego bukmachera
 • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego w punkcie stacjonarnym bukmachera Fortuna lub założenie konta internetowego w serwisie eFortuna
 • Formularz można otrzymać od obsługi punktu stacjonarnego Fortuna lub ściągnąć go z Internetu. Po pomyślnej weryfikacji, uczestnik program otrzyma kartę KLUBU
 • Każdy uczestnik programu może być posiadaczem tylko jednej karty. W przypadku zgubienia jej, można ubiegać się o ponowne wydanie karty
 • Uczestnictwo w programie zaczyna się w momencie złożenia formularza zgłoszeniowego przez uczestnika. Od tego momentu może on zbierać pieniądze na karcie Fortuna KLUB PLUS po każdym wysłaniu kuponu w punkcie stacjonarnym lub na koncie internetowym
 • Punktów nie można przenosić na konta innych uczestników. Należy również pamiętać, że nie może być ona wykorzystywana przez osoby trzecie
 • Uczestnik może sprawdzić stan swojego konta przedkładając swoją kartę w dowolnym punkcie stacjonarnym lub przez Internet, po zalogowaniu na swoje konto

Bonusy i promocje Fortuna KLUB PLUS

Bukmacher Fortuna w ramach KLUB PLUS oferuje swoim nowym użytkownikom bardzo interesujące formy bonusów powitalnych. Istnieją dwa sposoby na otrzymanie bonusów dla nowych graczy. Pierwsza, to Pierwszy Zakład Bez Ryzyka, a druga to Bonus od Pierwszego Wkładu. Łącznie można uzyskać nawet 525 PLN, więc naprawdę warto spróbować wycisnąć z nich tyle ile się da.

Bonus powitalny do 125 PLN

Bukmacher oferuje swoim nowym użytkownikom możliwość zagrania pierwszego zakładu absolutnie bez żadnego ryzyka. Oznacza to, że nawet jeśli pierwszy kupon nowego użytkownika „nie wejdzie” to odzyska on swoje środki. Maksymalna zwracana suma to 125 PLN, tak więc maksymalna wysokość wkładu kuponu to 129 PLN. Bonus jest ważny od momentu wpłacenia pierwszych środków na konto.

Fortuna bonus powitalny

Bonus od pierwszego wkładu w wysokości do 1000 PLN

Następny bonus można otrzymać po wpłaceniu pierwszych środków na iKonto bukmachera. Maksymalna wysokość tego bonusu to aż 1000 PLN, więc naprawdę warto o niego zawalczyć, co nie jest trudne. Aby go uzyskać należy wpłacić, w ciągu 10 dni od rejestracji konta, środki na iKonto, a następnie zagrać z czterokrotność tej wpłaty w ciągu następnych 60 dni kalendarzowych. Należy również spełnić warunki AKO – minimum 1,9, a także ilości meczów – minimum 3 na każdym kuponie.

Bonus 20 PLN w punktach Fortuna KLUB PLUS za damo

Trzecia, specjalna oferta dla graczy, którzy rejestrują się u bukmachera z kodem promocyjnym Fortuna, to darmowe 20 PLN w punktach Fortuna KLUB PLUS na start. Nie trzeba nic robić: wystarczy tylko kliknąć w banner poniżej, założyć konto i podać w formularzu promocyjny kod.

Poza tymi trzema bonusami, bukmacher ten oferuje ogromne możliwości na zyskanie dodatkowych korzyści z programem Fortuna KLUB PLUS. Pozwala graczom na branie udziału w Mistrzostwach Typerów, dzięki którym można wygrać świetne nagrody, a także wymieniać uzbierane punkty na szereg udogodnień, takich jak darmowe zakłady i bonusy dające szanse na większe wygrane. Ten program lojalnościowy to świetny sposób na wyciśniecie maksimum korzyści z bycia klientem bukmachera.

Fortuna obsługa klienta

Fortuna obsługa klienta

Operator posiada dość ograniczone opcje kontaktu z obsługą klienta. Gracze mogą jedynie skorzystać z formularza dostępnego na stronie.

Warto podkreślić, że konsultanci odpiszą na nasze zgłoszenie w godzinach ich pracy. Na ogół, w ciągu dnia, na ich odpowiedź czeka się około 30 minut. Na szczęście ich odpowiedzi są zawsze wyczerpujące i satysfakcjonujące dla użytkowników.

 • Zakłady na Fortuna

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne