Aplikacja Fortuna – jak grać mobilnie?

18 stycznia 2020
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Aplikacja mobilna Fortuna to doskonały program do zakładów sportowych przez Internet. W naszej recenzji postaramy się sprawdzić i opisać jej najważniejsze zalety i funkcje, a następnie wystawić odpowiednią ocenę.

Aplikacja Fortuna
Pobieranie i wymagania5/5
Bonusy i promocja4/5
Możliwości5/5
 Opinie4.5/5
Pobierz teraz

Jak pobrać aplikację Fortuna?

Aplikację Fortuna można wyszukać za pomocą wyszukiwarki internetowej, np. Google, poprzez wpisanie np. “Fortuna apple store” albo “Fortuna aplikacja android”.

Możesz również pobrać ją bezpośrednio ze strony bukmachera eFortuna. Dostępne są aż trzy wersje aplikacji mobilnej:

 • Aplikacja dla systemów Android
 • Aplikacja dla systemów Apple
 • Wersja webowa dla systemów Windows Phone.

Wszystko co trzeba zrobić, to kliknąć w odnośnik dla interesującej Cię wersji. A następnie:

 1. W przypadku wersji na system operacyjny Android należy zezwolić na swoim urządzeniu mobilnym na instalację z nieznanych źródeł. Plik instalacyjny można pobrać ze strony eFortuna.pl. Następnie należy zalogować się na swoje konto portalu eFortuna i dokończyć instalację. Aplikacja Fortuna nie jest dostępna w Google Play app store.
 2. Ażeby pobrać aplikację Fortuna na iPhone’a należy wejść na strone Apple Store, pobrać i uruchomić plik instalacyjny.
 3. W celu skorzystania z wersji mobilnej bukmachera Fortuna w systemie Windows Phone wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać adres strony internetowej.

Wymagania systemowe

 • Urządzenia mobilne z systemem Android: system Android 2xX lub wyższy, jednak zalecana jest wersja 4.1 lub wyższa + 1GB RAM.
 • Urządzenia mobilne z systemem iOS: system iOS lub nowszy.

Dostępne bonusy

Bonus powitalny: zakład bez ryzyka 125 PLN

Bukmacher Fortuna oferuje ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto internetowe, a pierwszy kupon, który zagrasz będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli uda Ci się wygrać, wygrana suma zostanie przelana na Twoje konto. Jeśli nie, to wkład za kupon zostanie Ci zwrócony, w sumie do 125 PLN. Ażeby wykorzystać bonus w 100% powinieneś zagrać za 129 PLN.

Każdy gracz ma prawo do otrzymania bonusu, którego wysokość obliczona zostanie przy zastosowaniu wzoru Przelew x Procent od wkładu, a żeby otrzymać bonus uczestnik musi wykonać obrót spełniający warunki minimalnego AKO i minimalnego Kursu.

Bonus Fortuna: 400 PLN od pierwszego depozytu

Możesz również otrzymać bonus do 400 PLN. Wystarczy w terminie 30 dni od daty rejestracji iKonta wykonać przelew i zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty. Wymagany kupon musi zawierać minimum 3 spotkania i kurs całkowity wynoszący przynajmniej 1,90. Spełniając powyższe warunki otrzymasz od Fortuny bonus o maksymalnej wartości 400 PLN.

Bonus bez depozytu: 10 PLN w punktach Fortuna Klub Plus

Do obu bonusów bukmacher dorzuca jeszcze darmowe 10 PLN w punktach Fortuna Klub Plus. Promocja jest o tyle wyjątkowa, że nie wymaga ona od gracza wykonania żadnych dodatkowych czynności, ponieważ jest to bonus dopisywany do konta automatycznie i nie trzeba go obracać.

Funkcje w aplikacji mobilnej Fortuna

Funkcje dostępne na apliakcji Fortuna są niezliczone. Programiści postarali się, aby nie zabrakło tu żadnej funkcji, która powoduje, ze to właśnie tego bukmachera wybierają gracze. Poniżej lista tego, co oferuje apka Fortuny użytkownikom:

 • Kompletna oferta zakładów przedmeczowych i wszystkie dostępne zakłady LIVE
 • Streaming online  z możliwością zakładów
 • Obsługa powiadomień PUSH – możliwość otrzymywania informacji bez uruchamiania aplikacji głównej
 • Szybki zakład aktywowany przez dłuższe przytrzymanie
 • Dostęp do statystyk i podpowiedzi w pełnych wersjach
 • Możliwość zabezpieczenia aplikacji przez Touch ID lub kod PIN
aplikacja FortunaFortuna mobilnielive aplikacja Fortuna

Często zadawane pytania

1.Jak postawić zakład/Jak grać?

Ażeby postawić zakład musisz posiadać środki na koncie. Jeśli Twój stan konta jest dodatni, możesz wybrać dowolne niepowtarzające się zdarzenia poprzez klikanie na nie. W dolnym rogu ekranu pojawi Ci się odnośnik do Twojego kuponu. Gdy klikniesz w niego będziesz mógł podać wkład, czyli kwotę za jaką chcesz zagrać. W końcu klikasz Zagraj na dole ekranu. Gratulacje! Właśnie “wysłałeś” pierwszy kupon przy użyciu aplikacji Fortuna.

2. Jak wpłacić depozyt?

Niestety, aplikacja Fortuna nie oferuje jeszcze możliwości bezpośredniej wpłaty pieniędzy, jednak można tego dokonać przy użyciu przeglądarki urządzenia moblinego. Można to również zrobić za pomocą wielu innych opcji, np. na urządzeniu stacjonarnym. Oto one:

 • Karta płatnicza: ażeby skorzystać z tej metody płatności, należy wpisać kwotę, którą chcemy przeznaczyć na zakłady. Należy w odpowiednie pole wpisać numer karty debetowej/kredytowej, a także znajdujący się z tyłu karty kod CVC. Na koniec akceptujemy transakcję. Jest to bardzo szybka forma wpłaty pieniędzy – pojawią się one na twoim koncie po kilku sekundach.
 • Blik: kolejna błyskawiczna metoda wpłacania pieniędzy. Należy wpisać kwotę, którą chcemy uzyskać poprzez kilknięcie w aplikacji mobilnej swojego banku pola “BLIK”. Przepisujemy kod, potwierdzamy i akceptujemy transakcję na swoim urządzeniu mobilnym.
 • iKonto (konto internetowe) można również doładować w dowolnym punkcie stacjonarnym bukamchera Fortuna. Aby to zrobić należy podać swój numer klienta – można go znaleźć na karcie FKP lub na stronie internetowej. Później wystarczy podać ten numer pracownikowi punktu stacjonarnego Fortuna. Do złożenia depozytu potrzebne będzie również hasło i dowód osobisty. Usługa ta jest darmowa, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie natychmiast. Wpłaty można dokonać zarówno gotówką jak i kartą.

metody płatności Fortuna

3. Jak dokonać wypłaty przy pomocy aplikacji mobilnej Fortuna?

Za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna można złożyć wniosek o wypłatę środków. Jest to możliwe jedynie przy pomocy przelewu na konto, podane podczas rejestracji. Wystarczy wejść w zakładkę Wypłata, określić kwotę jaką chcemy wypłacić i zatwierdzić.

4. Jak skontaktować się z biurem obsługi klienta?

Niestety ta funkcja u tego bukmachera jest dość mocno okrojona. Możliwy jest kontakt za pomocą formularza zgłoszeniowego zarówno na stronie internetowej jak i poprzez aplikację mobilną. Co prawda odpowiedzi w godzinach działania Biura Obsługi Klienta udzielane są bardzo szybko, jednak zdecydowanie przydałaby się opcja czatu na żywo.

Aplikacja Fortuna: opinie i recenzja

Aplikacja Fortuna to zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na rynku. Poparte jest to wysoką oceną na Apple Store, a także licznymi przychylnymi opiniami użytkowników. My również zgadzamy się z tymi opiniami!

ZaletyWady
 • Bardzo atrakcyjna szata graficzna
 • Zdarzają się problemy z instalacją
 • Intuicyjna obsługa
 • Ograniczona możliwość wpłaty z aplikacji
 • Duża ilość zdarzeń i zakładów live
 • Brak pełnej wersji na Windows Phone
 • Możliwość zlecenia wypłaty
 • Brak czatu na żywo

Duża ilość zakładów online, intuicyjna obsługa i doskonała szata graficzna to jej największe zalety. Ponadto, nowi użytkownicy mogą skorzystać z bonusa, korzystając z kodu promocyjnego Fortuna.

 • Zakłady na Fortuna

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci