Kod promocyjny Fortuna

Jak obstawiać mądrzej na Bet365?

27 février 2017
par admin

Obstawianie wydarzeń sportowych na Bet365 jest sportem samo w sobie – trzeba wiedzieć, jaką strategię obrać, żeby nie wyjść na tym, jak Zabłocki na mydle.

Umiejętność optymalizacji zakładów jest trudną sztuką i często wymaga bardzo silnej woli, ale może uchronić typera przed trudnymi sytuacjami. Poniżej znajdziesz krótką listę porad, które pozwolą ci grać rozsądnej i w Becie, i u wszystkich innych bukmacherów.

Ustal maksymalne wartości

Bet365 i każdy inny bukmacher dają do dyspozycji możliwość skorzystania z blokad na rachunku – zarówno blokad wysokości doładowania, jak i kwot na zakład lub dziennej puli. Choć zasadniczo wymyślono je po to, żeby zaspokoić wymagania związane z ustawami antyhazardowymi, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z nich również w inny sposób. Ograniczając sobie pulę środków, zmuszasz się do podejmowania rozsądniejszych decyzji i analizowania poszczególnych typów.

Nie obstawiaj więcej niż 1% salda na wydarzenie lub kupon

Pewnie, że obstawienie spotkania z kursem 1,2 za stówkę może kusić. To prawie pewny zysk. No właśnie – prawie. Nawet, gdyby jakieś wydarzenie na Bet365 miało kurs 1,01, to nadal nie jest to pewniak.

Pamiętaj, że nawet typy eksperckie czasem nie wchodzą, a co dopiero mówić o akumulatorach 5×1,9 albo wyższy. Jasne – potencjalna wygrana działa na wyobraźnię, ale realna przegrana zadziała na nerwy! Może nie zawsze musisz ograniczać się do 1% – po prostu ustal sobie jakiś próg. Nawet niech będzie niski – lepiej obstawić więcej tańszych spotkań niż grać Va Banque, przynajmniej jeśli coś w tobie buntuje się przeciwko oddaniu całej kasy.

Porównaj kursy

Możesz obstawiać dowolne spotkania – każdego dnia to prawie 30 tysięcy opcji kursowych do wyboru. Co sprawia, że wybierasz właśnie te, a nie inne wydarzenia? A może warto porównać kursy i znaleźć sobie jakieś inne równie pewne spotkania z lepszymi kursami na Bet365? Czasem niewiele trzeba – o kursie mogą decydować tak abstrakcyjne czynniki jak pora dnia albo godzina rozpoczęcia spotkania. Możesz też przyjrzeć się zakładom na żywo – tam też od czasu do czasu błyskają prawdziwe perełki.

Bet365 sport

Wybieraj mniej popularne ligi w Bet365

Wiele jest osób, które grają na statystyki – to często ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o sporcie, ale potrafią wszystko wyczytać z tabel i wykresów.

Oni najczęściej grają w mniejszych ligach, obstawiając na spokojnie spotkania, którymi większość graczy się nie interesuje. Może i ty znajdziesz w sobie żyłkę do właśnie takich gier. Nie zawsze większe ligi są lepsze – miłośnicy Ekstraklasy zawsze przekładają ją ponad Ligę Mistrzów.

Wprawdzie poziom zupełnie nie ten, ale za to emocje nawet większe, bo na niespodzianki w LM nie ma co liczyć, a Ekstraklasa jest ich pełna – przeskok z dołu tabeli na jej szczyt to nic nadzwyczajnego, a okazja do zarobku na lepszych kursach jest wręcz doskonała. Spróbuj czasem obstawiać poza głównym nurtem – to się może opłacić.

Odpuść sobie pub

Dobra, wiemy – dla swojej drużyny jesteś w stanie obstawić wszystko, łącznie z tym, że awansuje z 27. podwórkowej ligi ślepców podhalańskich na salony Ekstraklasy. Może tak będzie, a wtedy pewnie zostaniesz milionerem, ale raczej byśmy na to nie liczyli. Jeśli chcesz obstawiać, to zrób to przed wyjściem z kumplami na meczyk, no chyba że w jakiś cudowny sposób piwny nektar wyostrza twoją intuicję. Cóż – sam oceń, ile jesteś w stanie zaryzykować na bet365!

Rób przerwy

Szczególnie po przegranym meczu ma się ochotę od razu odegrać. Ale złość i frustracja to kiepscy doradcy i to już jest naukowo udowodnione – obstawiając na Bet 365 w kiepskim nastroju, trafia się gorzej. No to nie zostaje nic innego, jak iść na piwo, ale patrz punkt 5., a po powrocie z czterodniowego weekendu z poniedziałku na piątek obstawić coś bardziej racjonalnego i może bardziej ze statystykami w ręku. Jasne – możesz obstawiać codziennie i nie zostać hazardzistą: to nie o to chodzi. Po prostu lepiej by było, jakbyś spokojnie przemyślał swoje decyzje, nawet jeśli dotyczą niewielkich stawek i skromnych kuponów.

Znajdź czas

Nigdy nie obstawiaj na Bet365 w pośpiechu. Niech to będzie chwila dla ciebie – żebyś przejrzał typy ekspertów, rzucił okiem w statystyki czy sprawdził, czy aby nie zmienił się w ostatniej chwili skład faworyta. Takie rzeczy się zdarzają i łatwo je przeoczyć, jeśli obstawia się na dziko. Odrobina spokoju może łatwo przerodzić się w odrobinę gotówki na koncie, czyli się to opłaca.

Przede wszystkim znajdź swój styl. Każdy obstawia trochę inaczej i ty też po jakimś czasie wypracujesz własną metodę. Nie ma tu gorszych i lepszych rozwiązań, ale pamiętaj, żeby nie zaczynać z gigantycznym impetem – lepiej zagrać z rozwagą niż z fantazją, ale jeszcze lepiej zmieszać jedno i drugie. No a przede wszystkim optymalizuj swoje zakłady, wykorzystując kod bonusowy Bet365 – to dodatkowe środki na grę, które dostaniesz za gratis!

Share Button