Kod promocyjny Fortuna

Jak grać na Bet365 z aplikacją mobilną?

27 février 2017
par admin

Aplikacja mobilna Bet365 to nie lada gratka dla typerów. Mówi się, że to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich, jakie można zainstalować, ale ile w tym prawdy? Zamiast wierzyć opiniom innych, postanowiliśmy przyjrzeć się wnikliwie temu, co przygotowali programiści typerskiego potentata.

 

BET365
Pobieranie i wymagania systemowe5/5
Bonusy i promocje4/5
Funkcje5/5
Opinie4/4
PobieraniePobierz teraz!

Jak pobrać aplikację mobilną Bet365?

Jeśli masz telefon z iOS, to problemu nie będzie, bo oficjalny build jest dostępny w AppStore. Po prostu wyszukaj aplikację mobilną Bet365 i zainstaluj ją tak samo, jak instalujesz każdy program w telefonie.

Na systemach Windows też nie jest to kłopot, bo i tutaj aplikacja mobilna Bet365 jest dostępna oficjalnie w sklepie. Wchodzisz, znajdujesz, instalujesz i koniec problemu.

Jeśli masz Androida, to masz mniej szczęścia, bo bukmacherskie apki nie mogą być instalowane z oficjalnego sklepu. To nie oznacza, że program jest nielegalny – po prostu musisz go pobrać ze strony  mobile bet365.

Tam też znajdziesz instrukcję, jak przygotować telefon do instalacji – nic trudnego, a cały proces jest całkowicie bezpieczny, więc działaj.

Program jest kompatybilny z Androidem od 4.2 w górę, iOS od 8 i większości kompilacji Windowsa. Nie ma wielkich wymagań co do pamięci operacyjnej, ale streaming Live na pewno będzie żarł dużo baterii.

bet365 mobile app

Bonusy i promocje

Aplikacja mobilna Bet365 pozwala na korzystanie z wielu bonusów i promocji – większości z tych, które są dostępne na desktopach (choć aktualna oferta może zostać oczywiście w każdej chwili zmieniona, więc jeśli upatrzysz sobie jakiś bonus, to korzystaj z niego i nie czekaj na Godota).

Bonus powitalny Bet365 sportowy!

 1. Uruchom aplikację mobilną Bet365 i zaloguj się na swoje konto (w niektórych kompilacjach programu mobilnego możesz je utworzyć bezpośrednio z poziomu telefonu, ale czasem ta funkcja może nie zadziałać).
 2. Wejdź w menu użytkownika i wybierz opcję „Promocje”, a następnie wybierz pozycję „Bonus powitalny”.
 3. Wprowadź kod bonusowy Bet365 w aplikacji mobilnej (powinieneś otrzymać go mailem zaraz po rejestracji).
 4. Zaczekaj dosłownie kilka sekund na dopisanie bonusu do konta gracza.

Bonus piłkarski

 1. Uruchom aplikację mobilną Bet365 i przejdź bezpośrednio do zakładki z promocjami, gdzie wybierzesz właściwą opcję i zapoznasz się z regulaminem oraz wyrazisz chęć skorzystania z bonusu.
 2. Przejdź do typowania zakładów.
 3. Wybierz co najmniej 3 sekcje do swojego kuponu AKO, wprowadź stawkę i zatwierdź kupon.
 4. Jeśli trafiłeś, to do Twojego konta automatycznie dopisana zostanie równowartość wygranej w bonusie. Możesz wygrać aż do 100 tys. funtów!

Bonus tenisowy

 1. W aplikacji mobilnej Bet365 aktywuj wybraną promocję we właściwej sekcji menu.
 2. Ze spotkań w wybranych turniejach tenisowych ułóż co najmniej podwójny akumulator.
 3. Jeśli wygrasz, bukmacher dołoży od siebie 50% bonusu na twoje konto.

Generalnie wszystkie dostępne promocje są wymienione w odpowiedniej zakładce aplikacji mobilnej Bet365. Można z nich skorzystać w dowolnym momencie, ale pamiętaj, że bonusy nie nakładają się (nie można obstawić z salda bonusowego kuponu, który może być dodatkowo premiowany, chyba że regulaminy wyraźnie dopuszczają taką sytuację). Promocje w Bet365 są dość stabilne, ale od czasu do czasu bukmacher decyduje się na odświeżenie swoich propozycji.

Funkcje programu mobilnego Bet365

Ogólnie rzecz biorąc, pod względem funkcjonalności aplikacja na urządzenia przenośne nie ustępuje w niczym wersji webowej serwisu. Można się tutaj zarejestrować (z tą opcją może pojawić się problem na starszych urządzeniach, które w nieco inny sposób obsługują tego rodzaju akcje, ale to raczej wyjątkowe sytuacje), można zmieniać ustawienia konta, ale to nadal nie wszystko. Podstawowa funkcjonalność programu obejmuje też:

 • zlecanie depozytów (same transakcje są realizowane w systemach pośredników, ale zainicjować je trzeba z serwisu bukmachera);
 • zlecanie wypłat wszystkimi dopuszczalnymi metodami;
 • bezpośrednie nawiązanie połączenia z biurem obsługi klienta lub skorzystanie z funkcji wsparcia online;
 • przeglądanie, segregacja i filtrowanie spotkań sportowych;
 • gry kasynowe, poker i ruletka (zakres dostępnych funkcji może być ograniczony na mocy odpowiednich przepisów);
 • sprawdzanie stanu zakładów, rozliczanie kuponów, zlecenia ich zamknięcia;
 • przeglądanie i aktywowanie ofert promocyjnych;
 • dostęp do streamingu video w niezłej jakości.

FAQ

 1. Jak stworzyć kupon? Po prostu wybierz interesujące cię spotkanie, aby przeglądać dostępne dla niego zakłady. W niektórych przypadkach będzie ich kilkadziesiąt. Pamiętaj, że nie wszystkie będą spełniały wymagania kursowe odpowiednich promocji. Wybierasz spotkanie do kuponu, po prostu wskazując je palcem. Po zakończeniu komponowania kuponu i wyborze jego typu, podajesz jeszcze tylko stawkę i gotowe – możesz zatwierdzić kupon widoczny na ekranie.
 2. Jak dokonać wpłaty? W menu aplikacji znajduje się pozycja Wpłaty i Wypłaty. Wybierz Wpłaty i zadeklaruj metodę płatności oraz kwotę. Po zatwierdzeniu zostaniesz przeniesiony do systemu płatności, gdzie podasz dane autoryzacyjne i zatwierdzisz wpłatę. Po zaksięgowaniu wpłaty, twoje konto zostanie uzupełnione.
 3. Jak zlecić wypłatę? W menu Wpłaty i Wypłaty wybierasz opcje wypłat, gdzie podajesz kwotę i możesz wybrać metodę płatności. Opcja wyboru może nie być aktywna ze względu na wybrany przez ciebie wcześniej sposób wniesienia depozytu. Jeśli od wypłaty będą pobierane opłaty, zostaniesz o nich poinformowany.
 4. W jaki sposób skontaktować się z centrum wsparcia? Możesz skorzystać z chatu online, połączenia telefonicznego lub maila. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w pozycji Kontakt w aplikacji, a dodatkowo będziesz mógł bezpośrednio z telefonu wysłać wiadomość lub wykonać połączenie.

Opinie a programie Bet365

Nic tak dobrze nie oddaje rzeczywistej wartości aplikacji, jak komentarze innych użytkowników, zebraliśmy więc kilka najważniejszych uwag w jednym miejscu.

ZaletyWady
Szybkie działanie nawet na starszych urządzeniachMało przejrzyste menu
Dobra jakość streamingu videoNiefunkcjonalny ekran do zlecania wypłat
Przejrzysta tabela kursów i spotkańOciężały system wsparcia
Umiarkowane wymagania dostępu do telefonuMało stabilne działanie przy dużych obciążeniach serwerów

 

Ogólnie nie jest więc źle – najpoważniejszy zarzut dotyczy chwilami mniejszej stabilności, ale nie jest to szczególnie bolesny ani powszechny problem. Na parę mniejszych grzeszków można jednak z pewnością przymknąć oko, bo sam program napisany jest naprawdę bardzo dobrze, kierunek rozwojowy zgodny jest z oczekiwaniami typerów, no a co najważniejsze – a patrząc na działania innych bukmacherów, to wcale nieoczywiste – że można tutaj skorzystać z bonusu powitalnego Bet365, który sam w sobie jest sporym plusem.

Share Button